Тріп-Репорт по МХЕ від Avocado

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
P

PlsmQ

Гость
Всім привіт)
Вступ
Пятниця.Закінчення звичайного робочого дня,який викликав неоднозначні емоції та переживання,які випали на мене в звязку з відкриттям чудового магазину Avocado,та випадання на барабані моєї ховсім незвичайної і рідкісної проби (Мхе+MMDA-2)
За ці чудові продукти нам всім треба бути вдячним близькому нам по духу і менталетету- Дядьку Олександру Шульгіну,який мені в частності дав можливість доторкнутись до прекрасного і трохи розширити глибини своєї свідомості)
Признаюсь честно досвіду з вживанням данного ексклюзиву в мене не було,але за час свого існування отримав багато чудових і не дуже кетамінових тріпів ,які суттєво повпливали но хід мого розвитку і життя в частності.
Також важливо звернути увагу на стелс ,який змусив мене думати,що відправлення порожнє,але завдяки підказакам одного про-тестера,все таки зміг ,розкусити стелс)
В звязку з цим хотів б виризати свою вдячність і глибоку повагу до селлера та курєра,так як насправді в наш час такі дрібниці як стелс,дуже важливі для покупців,та їхній впевненості в власній безпеці.
Місцем тестування в стартовому складі досвідченних психонавтів в вигляді 2 тестерів ,які пізнали багато глибин в кислотких тріпах ,та були готові до позачергового відправлення в глибини власної свідомості в не зовсім чарівному гуртожитку,в якому проживає друг.
Інформація про тестера та відправлення.
Тестер:Р0МАН,22 р,117 кг,205 см.
Речовина:Мхе,білий порошок в вигляді муки,вага відправлення-0,5 г,
(фото в вкладеннях)
Допоміжні речовини під час тріпу:Каннабіс
Стелс :10/10
Толерантність: Відсутня
Посилання на ему Продавця:
І ось найбільш відповідальний момент в написанні кожного репорту,особиво по такій незвичайній речовині, сумніви переповнють ,але постараюсь докласти всі зусилля щоб не розчарувати вас -Читачів)
Старт
В написанні цього репорту хочу відійти від своєї звичної схеми написання репорту ,тобто таймінгу ,в зв’язку з втратою важливості часу ,як субстанції ,яка не впливала на моє проведження часу тобто тріп.
Стартове дозування зважаючи на масу мого тіла було вибране -40 мг
Треки на вагах -стартуєм.
Печіння майже відсутнє,відчутний ефект плацебо з перших секунд,будь-які прогнози на ефекти впродовж тріпу в мене розсіялись з перших секунд з приходящими хвилями психодеічної ейфорії на фоні затуманеності свіжомості.
З проходженням орієнтовно 15-20 хвилин ефект вже зробив з мене недієздатного до пересування та будь-яких активних дій створіння.Тіло набуло неймовірно сильної резиновості,яка не викликала жодного бажання рухатись під психоделічну музику ,яка грала на фоні абсолютно неадекватних персонажів.
Незнаю в який момент ,і в яку частину доби але після позачергового неумістного догону в 40 мг,моє тіло проявило ініціативу покидати межі нашого тісного всесвіту.
Будь -який обєкт ,що викликав в мене асоціації з реальністю на автоматі перетворювався в невідомий для мене світ для астальних подорожей ,які на мій сум запамятались недостатньо чітко щоб я міг опистати їх,фізичні відчуття при досягнотому дозуванні в 80 мг,не залишали жодного відчуття контролю над тим що відбувається в реальному світі ,тобто кімнати де всі були абсолютно неадекватні ,кожен з своїми заморлчкаси так сказати.
Хотів б виділити те що вірізняє від кетаміну ,а саме найбільш важливе ,що не закине вас в бедтріп,а саме відчуття неможливо сильної транквілізаторної ейфорії та відчуття своєрідного пофігізму ,яке розсіює будь який страх та невпевненість перед вилітами за межі астрального світу.
Всім в кого виникне бажання попробувати цю чарівну речовину в схожому дозуванні,хочу дати пораду,а саме бути готовим віддатись чарівному процесу виліту за межі свідомості,яка в цьому чарівному продукті для мене виділилась незвичайною мягкістю на фоні приємних фізичних ефектів та незвичайного підлаштування речовини під твої переживання та бажання)
Підсумки
Чудовий незвичайний продукт ,який виділився особливою мягкістю під час вильотів за межі тіла,та приємних фізичних ефектів при розумному дозуванні)
Продавцю Висловити вдячність за надану можливість доторкнутись до прекрасного ,та попросити вибачення за затримку з написання репорту.
Та побажати селлеру та всім хто прочитав данний репорт успіху та наснаги в житті)
Вдячний за увагу)
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Назад
Сверху