Тріп-Репорт по Мефедрону від Psycho_Man

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Р

Р0МАН

Гость
Всім Привіт)
Вступ
Створивши тему в розділі перевірки продавців селлер одразу привабив мою увагу своїм мягко кажучи незвичайному асортименті,в якому мою увагу привернули 2 особливо цікаві позиції ,а саме 4-MMC та речовина ряду психоделіків DOI .
Тест Мефедрону проводився в найчудовіший день тиждня для всього робочого контингенту світу ,пятницю.
На момент старту годинник показував перехід обіду в вечер,а тобто 4 годину дня.
Вийшовши з приміщення офісу жага нарешті опробувати цей продукт повела до місця проживання мого друга ,яке находилось в відносній близькості від місця роботи-в мікрорайоні Сихів,в якому знаходиться невеличкий парк з лісом де згідно моїх роздумів на момент шляху до місця проживання друга ,можна було б чудово провести час,але все попорядку)
…Розпакувавши посилку ,попердньо зваживши ,обдумавши дозування і стартовий спосіб вживання готовий почати оповідання,ось лише спочатку опишу певні формальності
Інформація про тестера та продукт:
Тестер: Р0МАН,22 р,110 кг.
Речовина:4-MMC,під кодовою назвою Мефедрон,тьмяно-жовтий кристалічний порошок з яскраво вираженим всім нам знайомим запахом Солі).Вага проби досить щедра -1 Грамм.
(Фото в вкладеннях)
Толерантність :Відсутня ,та і досвіду як такого з данною речовиною немає)
Стелс: 7/10,не ідеальний,але для вашої безпеки достатній)
Дозування/спосіб вживання- 150 мг/інтразальний
Посилання на тему продавця:
…Всі ми перед вживанням нової речовини маємо певні очікування нарахунок ефектів ,чесно кажучи обєктивного досвіду з Мефедроном ще не було,тому в список моїх очікування входили : Мягка ейфорія з легкою мазаниною,відсутність стимуляції ,абсолютно відсутнє бажання активно проводити час,як завжди очікування зіграли в протилежну сторону,але не робіть поспішних висновків .На цій пожимвній ноті запрошую вас до прочитання мого репорту)
Старт
00:00-00:20 -Як завжди на годиннику по нулям,а це може означати лише одне ,початок входження в щось прекрасне і захоплюве ,отже перед мною стоїть пряма задача знищити прямого ворога 150 мг страшну для мого носу полоску.
Набравшись рішучості втягую в 2 заходи в одну ноздрю цю неймовірну кількість,яка ще й до цього була осіяна маленькими-середніми за розмірами кристалами
«Магістраль» подолано,підвівшись з місця вживання а тобто дивану і втягнувши достатню кількість повітря відчуваю неможливу біль ,яку просто не можна описати адекватими словами,думка про те що ось-ось почнеться дія речовини зводить на ні будь-які мої переживання нарахунок болі в постраждалій частині організму.
Напрямок вирішую брати до балкону ,щоб вдосталь насолодитись сигаретами,по дорозі в місце призначення захоплюю стакан напою Кока-Коли ,і ось я вже починаю відчувати перші прояви дії речовини в вигляді повного емоційного і ментального розслабленням,одразу за цим починає розкриватись початкове розслаблення,яке кожного разу підсилюється ,натомість в мозку в цей момент разом з спокоєм ,відчутно немов б повністню затих процес мислення і швидкість руху думок,звісно з позитивної сторони.
Нарешті відчутна повна ментальна готовність для повного розкриття дії речовини на підгрунті вище описаних закладенних ефектів)
І ось це настало ,перше що я подумав було «Це просто неймовірно » ,прикриваю очі тіло в момент перетворюється в легку піщинку звісно в переносному значенні звісно,це 100% чиста ейфорія,неймовірне добро ,яке проявляється немов б вихлоп ейфорії,яка виводить вашу свідомість в легкий ,приємний світ де у вас все з так званими рожевими окулярами,і ось я вирішую йти гуляти …)
00:15-00:30 -Вдосталь насолодившись приходом,після чергової зміни обстановки вирішую йти на прогулянку,по певним причинам ,а саме друг після бурної ночі,якому явно не до речовин ,та те чого я зовсім неочікував , в вигляді бажання рухатись і творити саме добро, ‘стуки барабану’ -Стимуляція
Дуже емпатично попрощавшись с другом залишаю йому грамм амфетаміну і вирушаю в дорогу,невідому куди,але впевненість є в одному що ймовірно ближчим часом буду доганятись ,щоб це блаженство не покидало мене ні на хвилину ,і я зміг в цьому прекасному ритмі ейфорії ,самовпевненості схожій на кокаїн здалеку,та емпатії до оточуючих мене навколо людей)
Перша думка ,після виходу з підїзду одразу була що я зробив помилку,але все зваживши обдумав ,і дійшов до консенсусу ,що речовини достатньо а погуляти часу зазвичай мало,і ось я в строго- діловому офісному костюмі прямую в ліс,попередньо придбавши напій,пачку сигарет та мятні цукерки для усунення не зовсім приємного присмаку речовини)
І ось я вже в самому центрі лісу ,проміжок часу зазначений вище вже підходить до свого закінчення,за час дороги на розгляді були питання власне про ціль мого маршруту ,методом логіки і в звязку з хорошою погодою стала сонячна полянка ,з фізичних проявів неймовірне бажання лише пити та курити,так як би це були основними завжданнями в мому житті,в цей день з ними справився успішно.
…Дойшовши для підходящого місця згідно моїх параметрів зручно розташувався і мене поглинуло повне злиття з природою ,на зміжу початковому стану з легкою долею оглушенності і здивуваннют в силі ефекту ,прийшло повне сприйняття і розуміння дії речовини і неймовірна самовпевненість схожа с продуктами феніамінового ряду )
00:30 -00:50 -І знову попри комфорт і задоволення відпочинком на поляні по не зовсім зрозумілим для мене причинам вирішую рухатись до Арени львів ,стадіону збудованого до чемпіонату Європи з футболу ,який знаходиться на окраїні міста ,до якого теоритично можна дойти від поляни де я знаходився,з цими думками підвівся і вийшов з своєї зони комфорту.
Відчутнє своєрідне стихнення ефектів ,яке проявляється в спаді силі ефекту ейфорії ,і повернення до більш обєктивного «реального» світу ,з можливою прийомкою співпрацівниками Нацгвардії ,але мені це не зовсім було страшно в силу мого досвіду схожих ситуацій)
А навпроти дорога якою мені прийшлось йти була абсолютно безлюдна в силу ,віддалення відбжитлових районів в поле,по якому мені надалі предстояла неблизька дорога,але було те що додавали наснаги і сил -Це мефедрон.
00:50-1:20 -Вже було яскраво виражене бажання догнатись черговою дорогою в свій задоволень і ейфорії)
Отже йду я по зовсім невідомій мені дорозі,відчуття освоєння чогось нового ,немов б в подорожі додали мені настрою і шляху атмосферу .
Спад плато проявляється в втраті бажання будь-чим займатись ,і звісно втрата комфорту в процесе прогулянки (в мому випадку),зважаючи на це я під час чергової зупинки вирішую .Повторити дозувння,що ставить точку в сьогоднішньому репорті )
Висновки
Чудовий продукт,який дає неймовірну емпатію ейфорію та самовпевненість з ноткою стимуляції,на мою субєктивру думку чудово підійде як і для проведження часу дома ,так і для лампових прогулянок в компанії друзів)
Мій міні-марафон з мефом продовжувався до середини ночі,тобто 12 годин ,і в цей момент організм втративши попередні відчуття і не отримавши чергово догону ,який попри всю втому за день і моральну виснаженість мав б обманути організм і додати своєї магії,але цьому не судилось статись,і я втратив будь -яке бажання не те що гуляти а і жити в загальному,якимось чином захопивши бутилку пива зайшов додому де з легкістю поглинув в сон ,отже на мою думку відхода в речовини по істині жахливі ,але це навярядчи когось стримає)
Продавцю виразити вдячність за таку чудову комбо пробу ,і вибачитсь за затримку за написанням репорту ,побажати наснаги і успіху в бізнесу)
…. Читачам виразити вдячність за увагу і побажати успіху у всьому)
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Назад
Сверху