Тріп репорт на ШИШКИ LSD Kush від TGK31

Shushkodav

Местный
Регистрация
24 Апр 2023
Сообщения
373
Реакции
205
  • ШИШКА (масляниста,без насіння,запах хвойний)
  • Виданий TGK31
https://rcclub.com/forums/TGK31/
  • Спосіб отримання клад.Одразу хочу сказати,що місце кладу було максимально не зручним,типу лісосмуга на краю міста,прикоп який по мітці було не так вже просто найти.Типу коли норм погода то ще ок,а в мому випадку ,декілька днів падав 🌧️ і це був болотяний пошук 1 грама шишки)
🌲🌲🌲Вага проби 1г
  • Тестер: 30+ М. ШШ декілька раз в тиждень
00:00 🕛


Забито +~ 150мг в трубку,покурити я вирішив прямо недалеко місця де найшов клад,так як поруч була лише природа і я ,гріх не скористатися моментом.

00:05🕛
Дощ потрохи вчухав,мої кросівки були брудними,поруч було озеро,тому я рішив погуляти подумати над життям.Інформацію яку я вичитав про даний сорт вказзувала на 70% індику,впринципі її я одразу і відчув,хотілось просто десь сісти але так як поруч не було лавок я просто йшов і слухав музику.Насолоджуючись свіжим запахом природи

00:30🕛
Ефекти індики максимально дають про себе знати,я всетаки найшов якесь бревно і сів на нього,переписуюсь з другом,в навушниках гасить моя улюблена музика.🎵 я піднімаю голову і в 30 метрах від мене винирює якийсь тип з кущів) Візуально це сольовик який з палкою в руках шукає клад.Бля я починаю тупо ржати бо він типу маскується під якогось грибника)))Ще посидівши хвилин 20 я направляюсь в метро

01:30 🕜 Пік ефектів вже пройшов ,я їду в метро .Ледви відмив кросівки в макдональдсі))
Чесно ще я замітив ,що під цим сортом трави ,багато думаєш,візуалізуєш різні ситуації,в одночас настрій був піднесений весь час який я проводив в лісі.


02:00🕛
Добрався на район купив шавуху,і направляюсь додому,апетит був шалений так як не встиг пообідати

Загальна оцінка ШШ🧐🧐🧐 9 із 10

Загальна оцінка сервісу 10 із 10

Дякую продавцю і всіх команді за пробу.Однозначно рекомендую магазин,ціни хоч і не маленькі ,але покупець може бути повністю впевнений в якості товару.Всім добра - піда..м смерть🤝

p.s фото добавлю ввечері 🧑🏿‍💻🛴🧑🏿‍💻
 
Назад
Сверху