DMT. Молекула духу!

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
T

Today

Гость
І так після недавнього тріпу який я писав хочу вибачитись перед тими людьми які пробували цю молекулу духу і читали той бред шо я написав.
Тестер
Толлер Якій може бути толлер в дмт
І так облазивши все своє чудесне місто в пошуках трубки для куріння я все ж таки найшов.
А найшов я не трубку а людину!!!
А ця наша зустріч чиста випадковість обійшовши пару магазинів з вапорайзерами, звичайними трубками для табаку, кальянами, бонгами, і повернувся я в перший тематичний «эзотерический магазин». І почавши розглядувувати бонги чи подобіє на них шукаючи шось підходяще для мене. Біля мене якійсь молодий чоловік почав розглядати також бонги і каже до мене: шо шукаеш також собі бонг щоб трави покурити А я на нього подивися з поглядом а тобі не байдуже що я тут шукаю А він далі говорить собі візьми собі цей похожий на лист конопель він досить не поганий і кращий що тут є. Я йому вирішив відповісти шо я тут не розглядаю бонг для куріння ганжи. А тут тепер він дивиться на мене з непонятними очима. І це легко здогадатись чому пацан метр83 вдягнутий в Адідас з голови до ніг і каже що не шукає бонг для трави. Слово за слово розказую про йому про DMT, і він тут такий аж засіяв, каже знаю одну людину яка тобі допоможе ходи зі мною пройдемся є один «шаманюра местний» ну я собі подумав а що мені витрачати чистий навіть без п’ятки на руках. Ну ми і пішли до того шаману, привів мене до одного будунку в центральній частині міста. Каже чекай на мене я сам до нього зайду переговорю потім зайдеш або шось придумаємо тобі нарахунок трубки.
Стою чекаю 5 хвилин 10 виходить каже заходь, і так захожу в під’їзд піднімаюсь на 3 поверх з ним і чую чудесний запах недавно скуреної трави, якій виходить з відкритих дверей і бачу перед собою такого невисокого росту пацана з дредами, забитий татухами, і на шиї бачу висить цепочка з значком відьмака( вовк такий хто не шарить) і червоними очима. І тут я про себе думаю ну точно «шаманюра». Зайшов в квартиру а там такий запах стоїть шо просто постоявши там можна накуритись, в квартирі бардак, крім одного місця біля шафи з бонгами і всякими трубками і шо там такі не було.
Тудим сюдим розговорились( пригостили шишлом)
Розказав свою сітуейш (дав почитати тріп репорт що писав перед тим) він мені каже: братан видали то нахуй і не позорь таку дивовижну річ.
Розказав пару нюансів про дмтешечку і дмт машину як самому зробити і шо там до чого, поговорили від душі одним словом
Далі він десь пішов в іншу кімнату а (ми сиділи на кухні), приносить трубку майже таку як я шукав, але я тобі так не продам, хіба під залог бо вона мені дуже дорога, кажу скільки 300грн і позичаю відповідає. Я такий без б бро.
Трубка в мене я напалений довольний піздую на таксу бо спішив вже «упоротись» молеколою.
Забіжу наперед але після того як я покурив я зрозумів що слова: упоротись і дмт не мають права бути в одному реченні.
І так я дома перевдягаюсь. І валю в свою кімнату включаю тихенько музику яку мені порадили для тріпу, беру трубку засипають 30-50мг і починаю напалювати автогенкою білий порошок починає плавитись випарятись(це схоже на куріння альфи з фольги) церез цю трубку смак і запах не такий адовий ніж описував в іншому тріпі, випалив я то за 3 з половиною затяжки. Після 10-15 сек як то скурив почався цей чудесний приход.
І так перше це все почало розпливатись закручувуватись міняти форму то більше то менше, тут візуали не з чим не зрівняти вони настільки сильні що ти їх бачиш у повітрі ( тут до мене дойшло чуму це «молекула духу») ти починаєш бачити повітря це щось надреальне це як дим, якщо дивитись на якусь річ вона як дихає і випускає частину себе у повітря а музики на мінімалках помагає в цьому. Дивишся на себе в тебе шкіра як жива волосся на руках так взагалі танцює а рухи коли це як зьомка слоумошн, або я навіть знаю як то краще описати: фільм матриця коли агенти ухиляються від куль один в один. І це все триває до 10 хв. Відходиш від побаченого ще стільки, бо лишается приемний шлейф. В загальному за 20хв все проходить і стає у свою норму. Настрій дуже хороший але не довго до години часу бо заспокоюєшся і хочеш то відчути знову. І тут я думаю що може бути гірше від більшої дози куда воно мене занесе просто більші візуали(як я тут був не правий)
І так вирішино закинути мг напалюю роблю 3 затяжки вони починає знову все занову я бачу що не докурив роблю четверту затяжку вже починаю бачити погано трубку дороблюю 5 затяжку і тримаю до кінця це ядовитий дим. І тут хуясь падаю назад на спину, сидів на ліжку в позі лотуса трубка падає на ліжко (пропалила покривало добре шо сам не згорів) і все там мені ясно стало чому продавець писав політ в космос забезпечений.
Я вже лечу кудась,а лечу я не сам зі мною ще хтось летить (якщо хтось грав в Final fantasy 9 там був маг Віві це було дуже похоже на нього) темрява непонятні фігури різних кольорів і все зі мною мій друг Віві шось розказує показує про кожну фігуру але як привикаеш до неї вона міняється, і крім фігур бувало мількають поля з квітами то просто пустеля але Віві завжди зі мною і щось пояснює а шо пояснює не можу ніяк згадати це мене жутко дратувало.
Очі відкрити не вдавалось я думав все не повернусь і лишусь тут. Але як виявилося я зміг відкрити очі через 8 хвилин після покуру.
Сказати що я в шоці це нічого не сказати.
Є бажання відчути те саме ось силочка але соблюдайте дозування дружня порада
Стелс: такий стелс шо аж самому тяжко найти.
Якість товару вишка!!!! Дорого але воно цього вартує.
Дякую за увагу ще раз!!!!
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Назад
Сверху