Тріп-репорт по N-BOM «MAYA» від ¦¦

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
M

Mangoc

Гость
Привіт сім’я!
Сьогоднішній відгук про марки буде присвячений найбільш щедрому, лояльному і доброму продавцю якого я зустрічав на просторах даного ресусру, дуже задоволений його роботою. У даного селлера ви знайдете усе, що так любить кожен, а саме: якісний товар, доступні ціни, повагу і розуміння.
Насправді дуже важко укласти все, що відбувалося у мене в голові під час тріпу але я постараюся…
Посилання на магазин:
Так от, одного дня я випадково натрапив на тему де HAPPY DADDY роздавав проби N-BOM марок «MAYA», намагався згадати свій перший досвід з даною речовиною. Як зараз пам’ятаю в той осінній день було з’їдено зранку: така ж 1 марка на 3000мкг N-BOM + 150мкг LSD + ввечері ще 1500мкг N-BOM (півмарки). Був цікавий тріп але це зовсім інша історія…
Отже, вирішив записатися і був записаний. Також вирішив купити ще 2г Grapefruit для тріпу бо, що це за тріп з психоделіками без покура наприкінці дії марки, я такого не розумію, як на мене ефект після марихуани розкривається на усі 100%. Grapefruit – сатива, була обрана недарма, я знав, що проводитиму тріп на вулиці і не хотів щоб мене після перекуру посадило на найближчу лавку. На жаль, в наявності Грейпфрута не було, але не біда, тут розкривається ставлення Хеппі Деді до своїх клієнтів, мені було запропоновано почекати доки позиція з’явиться і провести тріп після і я погодився.
Минув тиждень, моє замовлення ніяк не прибувало. Хеппі мене попередив, що все буде і мені не варто хвилюватися, за очікування обіцяв віддячити і покласти більше. Мені поспішати було нікуди і я вирішив дочекатися і недарма.
Проходить ще пару днів, отримую повідомлення з довгоочікуваним ТТН. Наступного дня відвідую пошту і вирушаю за бумагою для блантів. Купивши папір, розпаковую посилку, і, уявтіть моє здивування коли я побачив крім марихуани, за яку заплатив – приїхала пігулочка ChupaChups! Дуже приємна компенсація за очікування, хоч від нього і відмовився, я отримав величезний заряд позитивних емоцій, бо зрозумів, що маю справу з досить порядною людиною, яка відповідає за сказане.
Стелс:
Посилка не прощупувалася, добре упакована, підозр не викликає. Марихуана була в герметичній упаковці – запаху не було.
Подробиці тесту:
Магазин – .
Продавець – HAPPY DADDY
Мої параметри – 189/110/19.
Речовина – NBOM «MAYA» + Grapefruit.
Вага проби – 3000мкг + 2г.
Вжито впродовж тріпу – 1500мкг + 1г.
Спосіб споживання – марку сублінгвально + марихуана джоінт.
Толерантність до речовини – чистий.
Кросс-толлер – гриби три тижні тому 4.5г (не впевнений, що це кросс та чи взагалі можна вважати його кросом через 3 тижні).
Тест
Наступного дня зранку треба було зробити пару джоінтів. Шишки приїхали не пресовані, досить липкі, з солодким запахом, я так це обожнюю – не передати. Ріжу дрібненько ножицями вирішую трошки досушити. Кидаю серветну на пательню, на серветку кладу подрібнені шишки, грію. Зробив, як мені більше подобалося. Сиджу ролю, на один такий «джоні» йде близько 1г.
Бачу за вікном похмуру погоду, накрапає дощ. Засмучуватися через це ніякого сенсу небуло і я просто змінив ставлення, уявив як буде атмосферно. Мені було абсолютно всеодно, погода мої плани не змінила б, я був на всі 100%, що проведу тріп саме в той день і вирушаю до пункту збору.
00:00 — 00:30
Побачився зі знайомим, з яким був запланований тріп. Прямо на ходу, йдучи по пішоходному переходу, ріжу ножицями марку навпіл, кидаю половину під язик, іншу половину кидає mon ami, так я називатиму його впродовж тріпу. Вирушаємо на зустріч до мого «колеги» з моїх попередніх тріпів.
Відчувається знайомий гіркий присмак від якого німіє кінчик язика, після цього розумію, що тріп точно буде, вже тоді я був впевнений, що речовина подіє. Папір досить щільний, але за 20 хвилин майже повністю розчиняється.
Дорогою, через 10 хвилин, як вклеїлися, mon ami, каже, що марка від нього кудись зникла, але я сподівався, що пройшло достатньо часу, щоб речовина почала діяти і не помилився.
Ми зустріли третього і вирушили на так звані «трибуни» дорогою, мої супутники по тріпу купили собі по банці Revo, я ж собі купив води, так як алкоголь не люблю.
00:30 – 01:30
Прибули до привалу. Один сів на лавку, ми ж вклеєні стоїмо. Стоїмо на лавці. Моросить дощ.
Діалог
Колега: — «Да на**я вы на лавку стали Слезайте.»
Я: — «Не хочу сидіти, а лавка така м’яка, зручно стояти…»
Mon ami: — «Не знаю, на ней так хорошо, она жёлтая, теплая…»
Тут я розумію, що щось відбувається, починає діяти речовина. Смак в роті наче схавав пігулки Но-шпа і не запивав. Намагаюся запити, вода на смак – просто жах, спробував на смак Revo – ще гірше, присмак нічим не змивався, доводилося просто чекати.
Минуло трошки часу і я починаю залипати. Відчуваю, що конкретно втикаю, потягуюся і позіхаю. Опускаю голову вниз і бачу перші візуальні ефекти, починає плисти асфальт. З’явлюляються дивні відчуття в середині. Стає тепліше, але не в кінцівки.
Минає трошки часу і ми вже майже не кліпаємо, з’являється психічний сміх. Насправді в даний період тріпу ловиш реально приємні внутрішні відчуття, які проводять тебе до кінця.
01:30 — 03:00
Було прийняте рішення прогулятися в інший район. Ми вирушили. Йдемо, я спостерігаю, як змінилося моє мислення від цієї речовини.
Те, над чим в звичайному житті ви не задумуєтеся вас турбує. Зайду наперед, під час подорожі мене відвідало стільки думок, що в один момент мені було, навіть, важко обробляти це все. Мислення нетипове, якщо ви зазвичай думаєте про своє життя, вільний час, роботу, навчання, друзів, кохану людину, то від цієї марки ви задумаєтеся над чимось більшим, глобальнішим, проблеми які мене зазвичай турбують повністю зникли з моєї голови, натомість я почав думати про дещо зовсім інше.
Доречі на даному етапі не можу сказати, що мене візуалило. Візуали ловив, але тільки коли втикав в одну точку або намагався придивитися до якоїсь дрібної деталі. Ще досить добре так змінилася картинка на телефоні. Шрифти почали плисти, випаровуватися. Коротше, заховав я його подалі, зрозумів, що він мені не допоможе.
Тим часом mon ami, допиває третю банку Рево з моїм колегою, чую вже п’яний базар з нотками «псіхати», в який я не дуже готовий погружатися. Доречі наші покручені голови напаяли колегу, який не вживав марки. Він казав, що ми йому передали наш стан і його теж пре.
03:00 — 05:00
Ходимо-гуляємо. Я намагаюся поводити себе не підозріло, йду собі прямо, мандрую в своїй свідомості, спостерігаю, як функціонує світ. Намагаюся робити вигляд, що не йду з цими двома…
А вони в той час, не соромляться, бігають, скачуть, волають на всію вулицю. Мене почало параноїти, що ми трошки виділяємося своєю поведінкою, але нічого не зробиш, mon ami так рвало дах… Там на ще одну повноцінну історію.
Доречі досить цікаво сприймаються люди. Їх в тріпі майже не помічаєш, вони – як фон, їх не помічаєш і не чуєш, а, як придивляєшся виглядає схожим на те, що у всіх одноманітне і сумне життя. Насправді я ще тоді усвідомлював, що я так само живу, усі так живуть але під час тріпу у мене досить сильно викривило мислення і потік думок.
05:00 — 06:00
Відчуваю, що ефект поступово припиняється. Приймається рішення дійти до місця з гарним видом і закурити джоінт. За місце обрали трап на озері. Це було шикарне місце, дуже радий, що ми обрали саме його.
Куримо Грейп, відчувається терпкість і яскраво виражений смак терпкого цитрусу, в горлі не зжимає, дуже приємно куриться. Ефект не змусив довго чекати, жаль, що не вдалося потягнути задоволення, довелося курити швидше, бо починалася злива.
Стою, мокрющий, вже стемніло, загорілися вогні, відчуваю, що холодно, але терпимо. Підіймаю очі, дивлюся на фасад високоповерхівки і… ДІІІДЬКО, що воно таке
Починає конкретно віддаляти картинку, фасад будинку переливається різними кольорами, вікна і балкони стали об’ємними і почали рухатися, як шухляди видвигатися і задвигатися, відкриватися і закриватися. Як зараз пам’ятаю, що подумав: «Я уявляв, що так діє LSD» (насправді не ловив справжнього прекола з візувалами від LSD, який описують зазвичай, від 300мкг з візуалів отримав тільки зміни в шрифтах на екранах різної електроніки, не більше).
Отже, йде дощ, я близько 20 хвилин спостерігав з одного місця, не рухаючись, як виглядає світ, мовчки. Вирішив описати це все, починаю говорити, а звуки незрозуміло звідки йдуть, наче джерело звуку не в горлі, а на відстані витягнутої руки, ну да ладно, це фігня. А от те, що я не міг нормально сформулювати і вимовити те, що хотів мене трошки здивувало.
06:00 — 08:00
Почали йти звідти, пора вже було йти додому. Йти по карті було 15 хвилин, по факту йшли годину, а здавалося, що вічність. Картинка то дуже різко смикається, то плавно коливається. Внутрішнє – ще сильніше розкривається.
Марихуана зробила тріп дійсно цікавим. Об’єктивно оцінити їі не можу, через марку, не вдалося зрозуміти всю силу і відчуття, так як їх неможливо відділити від іншої частини тріпу.
Заходжу в транспорт, їду додому. Прибувши додому вперше помічаю на скільки великі мої зіниці. Голоду немає, п’ю воду, приймаю душ і лягаю в ліжко, починаю зігріватися і не помічаю, як засинаю…
Тріп був неймовірним, мабуть наймальовничіший, якщо не брати до уваги гриби і найприємніший, якщо не брати до уваги MDMA i D-Meth. Неочікував, що N-BOM мене так приємно здивує, хоч це і не перший досвід (перший був ну надто вже пздц…), однозначно мені сподобалося.
Висновки:
Оператор – 11/10 (Вважаю за тупість коли пишуть 11/10, чи 100 з 10, чи 1000/10 і тд. Хеппі заслужив цей бал. Хоч я і нещодавно відкрив для себе даного селлера, але впевнений що звертатимусь до нього й надалі.)
Стелс і доставка – 8/10 (Марку доставили швидко, стелс прийнятний.)
Товар – 10/10 (Mon ami має більший досвід з марками за мене, це він оцінив дані N-BOM, як найкращі які йому траплялися і я не можу не погодитися з ним.)
Дякую HAPPY DADDY за те, що довірили провести контроль якості.
Всім доброї ночі і гарного настою!
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Назад
Сверху