Тріп-Репорт по DOI від Psycho_Man

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
S

sjeh43

Гость
Всім привіт)
Вступ
Речовина фенілетиламінового ряду синтезована близьким мені за духом вченим,психонавтом з великої букви-Олександром Шульгіним.
Як і всі речовини з цієї групи феніамінів має високий психоделічний та науковий потенціал для вивчення,маю велику надію, що своїм дослідженнями роблю певний вклад в вивчення потенціалу психоделіків.
Серія до* завжди викликала в мене високу степінь зацікавленості та засмучує вираження негативного ставлення деяких субєктивних персонажів на просторах інтернету до речовин цієї групи,а в основном ДОБ ,але нічого з цим не зробиш)
За час мого існування я отримав можливість познайомитись з речовинами цієї серії ,а саме з класичним добом предметом обговорення та боязні всіх починаючих психонавтів повязаним з відсутністю розумніння ефектів речовини та недооцінення можливих ефектів.
Don ,яка особисто мені відкрилась з дисоціативної сторони.
Doc — З приємною емпатією та ейфорією, але слабким поринанням в психоделію.
І ось мені випав приємний і надзвичайний шанс нарешті доторкнутись до серії Doi ,яка згідно встановлених очікувань повинна була б показати себе з психоделічної сторони з зануренням в підсвідомість)
Інформація про Тестера та Речовину:
Тестер:Р0МАН,22 р ,115 кг.
Речовина: Doi,в вигляді муки білого кольору,вага проби 12 мг
(Фото в вкладеннях)
Стелс: Достатньо надійний (8/10)
Толерантність/дозування-Відсутнє /3 мг
Посилання на тему продавця:
Старт
На календарі день суботи ,після робочого дня та повного морального стомлення ,вирішив провести залишок дня та ночі у квартирі друга, з яким ми тестували меф від цього ж продавця, по дорозі з роботи забравши щедру пробу шишок від іншого селлера , вирушив на громадському транспорті до місця проживання друга ,попередньо вирішив закупити всі необхідні пристосування для веселого проведження часу в супермаркеті ,орієнтовно в цей момент відповідального вибору вина та продуктів ,почались важливі роздуми про дозування , яке ми вже разом з другом вибрали в — 3 мг )
Таймінг
00:00 – Вже поповниши вміст шлунку гарячою та ситною стравою та звісно покуривши шишок зловили непоганий заряд ентузіазму та бажання поглинути в розваги .
Речовина опинилась всередині організму ,дійшли до висновку що до початку входу залишилось орієнтовно 60 хвилин, впродовж цього часу відбулась мінімальна корекція моїх татуювань другом ,та трансляція в періскопі з налаштуванням та передбачування ефектів орієнтуючись на досвід від вживання серії до*
0:50 – 1:50 – В кожному тріпі будь —якого психоделіку, є такий проміжок часу ,коли речовина поступово приєднюється до системи кровообігу та прямує прямо до мозку, що і викликає поступове наростання ефектів,і зазвичай новички в світі психоделіків відмічають неприємні переживання,які супроводжуються дискомфортом ,як і в фізичному так і ментальному плані ,але ми з другом вже достатньо давно звикли до будь-якої потужності зміни свідомості.
Впродовж входу ,який приступав до мозку хвильоподібним ефектом , який проявлявся в зміні мислення, чим глибше занурювався в тріп тим більше розумів цікавість речовини ,яка буде описана в наступних проміжках ,та легкими візуальними ефектами ,в фізичному плані відчував лише біль в деяких частинах тіла ,завдяки тату машинці,появилась своєрідна цікавість до різнобічних активних дій ,завдяки стимуляції ,яка відчутно що випливає не з пустої оболонки тверезого сприйняття світу під стимуляторами, а з ментально глибокої та зовсім незвичайно мислячої людини)
… Підсумувати вхід можу лише з позитивної сторони в порівнянні з своїми браттями по серії та форумулі)
1:50-3:50 — Назамітно ,досить плавно в плані різкості ефектів починається розвиток потужності плато,відчутна легка напливаюча ейфо-психоделічна мазанина,яка змушує поринути в магію тріпу,і як новичок в світі кислоти по справжньому насолоджуватись візуальною складовою ,та по справжньому отримувати задоволення від фізичної та візуальної дії речовини,але не в цьому все таки по моїй субєктивній думці сенс психоделіків, справжній сенс для мене -це поринання в себе і пізнання глибин свідомості…
Час все швидше йшов ,залишаючи за собою шлейф вічного руху за межами квартири,і забираючи всі проблеми та обовзки ,які не дають по справжньому розслаблюватись та насолоджуватись тріпом, нарешті в темній нічній кімнаті з допомогою легкого,приємного для релаксу панк року та реггі, Прослуховування музики не викликало нічого цікавого ,вирішую віддатись речовині, зробивши перший крок в вигляді виключення світла та розірвання на певний час звязків з реальністтю, відчутна немовірна внутрішня глибина та геніальність ,яка дає відповідь на будь,які питання при достатній кількості інформації.
Від абстрактно надуманого на цей момент відчуття пустоти вирішую позбавитись наповненням мозку матеріалом для роздумів ,класичним шляхом -книгою.
Вирішую продовжити читання неймовірно захоплючої книги Томаса Пінчона -» Веселка тяжіння» ,- Яка навіть при тверезому стані,викликає в мене велику кількість думок та роздумів , в основі оповіді стоїть молодий хлопець, життя якого змінила одна трагічна подія продаж свободи героя його власними батьками в користь наукових ,які проводили на ньому досліди ,вже сама науково-фантастична першооснова роману прокреслює тему надзвичайної ваги: характер взаємин особистості та системи, при якому індивідуум виявляється органічно залежним від волі інших, стає просто-таки вписаним, вмонтованим у технічний комплекс
… Буду дуже щасливий ,якщо ви знайдете час для прочитання цієї книги ,так як крім наркотиків важливий також інтелектуальний прогрес ..
Насправді в цьому тріпі фізичні та емоційні переживання не грали жодної важливої для мене ролі та не привернули цікавості, але натомість я отримав повну гармонію з собою та своїми думками,які під час тріпу були залишені в замітках телефону )
…І хотів б поділитись з вами хотів б в сьогоднішньому репорті лише одною ,чи має вона сенс чи ні вирушувати лише вам)
«Місце за межами ,якого нічого не існує і все втрачає будь-який сенс», Вся сприйнята інформація за період нашого життя формує унікальне бачення світу ,точної копії якого не знайти в жодній формально живій або мертвій істоті ,після смерті вашого тіла,цілком ймовірно що всесвіт не буде існувати,так як вся скупчена інформація може виявитись банальною утопією»
…- 9:50 —
«Від плато до сну»
Фізична й інтелектуальна виснаженість, очікувано дала про себе звістку практично в самому початку цього відрізку часу,що привело мене до думки ,про повний релакс за переглядом ,якого не будь легкого фільму,вибір випав на фільм — «Сенс життя по Монті Пайтону», під час перегляду якого відбувався неймовірний потік вже психоделічних думок, які доводили навіть до деякої стадії абсурду ,а конкретно свідоме спілкування з собою ,більш як обмін думками з конкретно своєю особистістю на фоні додавання образів з фільму з їх поглядом на житття і міркування в абстактному стилі)
На фоні всіх ефектів пережитих мною під час цього тріпу,було б недоречно не виділити візуальну складову тріпу :зміна текстур або їх заміна ,але все ж не зовсім реалістично,формування узорів на світловідбиваючих поверхнях ,неймовірна гра кольорів)
…Під кінець відрізку часу ,було прийнято під впливом факторів в вигляді приближаючогось світанку та фізичної втоми -рішення вирушати в сон,в який поринути було досить просто ,попри те що дія речовини продовжувала видавати ефекти на попередньому рівні,але на мою думку вдосталь насолодившись ефектом варто і перепочити)
Висновки
Безумовно цікава речовина ,яку з радістю порекомендую цінителями,і попросити лише одного бути обережними з дозуваннм)
Хотів б виразити вдячність селлеру за надану пробу і вибачитись за затримку з написанням репорту)
Читачам виразати вдячність за витраченний час на прочитання репорта та побажати наснаг в житті)
Дякую за увагу))
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Назад
Сверху