1. Форум RCClub объявляет набор в команду ПроТестеров.

Оплата $5 за трип-репорт, приоритетное получение пробников, официальный статус «ПроТестер» и другое.

Подробности

Скрыть объявление
  2. Всем продавцам Форума RCClub бесплатно предоставляется собственный рекламный торговый раздел, веб-сайт автопродаж и неблокируемый Telegram бот!

Возможность круглосуточно семь дней в неделю принимать оплаты EasyPay, WEX, EXMO, BTCU.biz, Qiwi, Bitcoin, Litecoin и выдавать адреса покупателям без участия оператора!

Как получить статус продавца?

Скрыть объявление
  3. RCClub первый Форум, который запустил денежное вознаграждение пользователей за общение!

Мы платим за сообщения, за написание трип-репортов, за публикацию полезной информации и авторского текста, за приглашение новых активных пользователей и магазинов, мы дарим бонус за регистрацию, и не останавливаемся на этом!

Общайтесь и зарабатывайте!

Подробности

Скрыть объявление

"PiXeL" - ОДЕССА - ОТПРАВКИ - XTC,Амфетамин,Бошки,Kief,2C-B,Марки DOB,LSD,NBOMe!

Тема в разделе "PiXeL (Одесса, отправки) - ХТС, Марки, Амфетамин, Шишки, 2С-В, LSD", создана пользователем Poppy, 2 фев 2018.

1. skandal696

skandal696 Новичок

Симпатии:
    1
    Могу без преувеличения сказать, что Пиксель - это самый шикарный и надежный шоп, из всех, с кем мне когда-либо доводилось сотрудничать. За 2 года не было ни одного ненахода, все всегда очень четко, понятно и быстро, кладмен (что на черемухах) просто лучший, тут без лишних слов, тупо респект, бро. Так-же, не могу не отметить, что беседа с Пиксель всегда оставляет только положительные эмоции, проще говоря, Пиксель просто прекрасно знает, как важно уметь приятно вести общение и всегда готова помочь советом, что не может не радовать. О качестве товара даже говорить не приходится, едва-ли можно желать лучшего в этом аспекте. Ассортимент выбора весьма и весьма впечатляет своим разнообразием. Из минусов могу отметить лишь достаточно приличные цены по рознице, в сравнении, однако это того стоит, ведь когда ты берешь у Пиксель, ты вообще не паришься и выкупаешь, что все будет и будет ахерительно. Если честно, как я уже говорил ранее вам лично, я действительно искренне рад, что вы есть, не передать словами, как я уважаю вас за то, как вы делаете своё доброе дело и надеюсь, что вы будете жить вечно и я всегда смогу обратиться к вам за помощью!
    :peach:(p.s.: эт сердце типо, другого не нашел))

Poppy нравится это.
  2. FETT10

FETT10 Новичок

Симпатии:
    1
    Хорошо, и доверие, я покупаю много раз. Отчет по lsd

Poppy нравится это.
  3. Kallima

Kallima Новичок

Симпатии:
    1
    [​IMG] [​IMG]

Тріп-репорт на LSD 310
    1. Толер: 5 місяців.

2. Характеристики: ріст - 180; вага - 80 кг; вік - 25 р.

3. Речовина: дві марки, 200 мкг і 110 мгк. В сумі 310 мкг. (На фото дві марки по 110 мкг, марку 200 мкг не сфотографував)

4. Доставка: товар прийшов Новою поштою, швидко, без ніяких проблем, все гарно запаковано.

5. Місце: Братіслава. Летів літаком з України, марки просто кинув в кишеню. No problems. PROFIT. Мав сітера. В якості сітера була моя дівчина.

6. Опис:
    17:00 - Торговий центр, закинув дві марки і продовжив гуляти.

17:30 - Кислота підступна річ, ніколи незнаєш коли почнеться. Пройшло пів години, поки нічого не відчуваю. Вирішили йти в центр, якраз по плану через пів години мало б "початися", а це якраз різдво, різдвяні ярмарки в Братславі, все світиться, відповідно вирішили йти в центр. По дорозі почав відчувати приємні пощипування в ногах і руках. Потрібно було перейти міст через Дунай. Звук води і хвиль почав здаватися дуже приємним, навіть на хвилину зупинився щоб послухати звук води. Візуалів ще не має.

18:00 - Прийшли ми в центр, різдвяний ярмарок, купа людей, все світиться. Ліхтарі вже почали хитатися ніби від вітру, бруківку почало перехиляти на праву сторону. Центральна ялинка збільшувалася і зменшувалася ніби в такт серцебиттю. Почав співати різдвяний хор, ніколи не забуду як вони співали, всі звуки навколо стихли, я чув лише спів хористів. Відчуття що лише я і хор були присутніми.

18:30 Почалася вдаватися в знаки трохи завелика кількість кислоти. Тріп почало важко контролювати, можливо причина було в тому що я знав що біля мене моя дівчина і я розслабився. Ліхтарі ще більше почало хитати, всі кольора почали пливти по стінах будинків, я почав сміятися, важко було контролювати сміх. Всім навколо було пофік, але під кислотою мені почало здаватися що всі дивляться на мене. Я відчув себе малою дитиною з мамою. Дівчина мене спитала "і що мені з тобою робити придурку?" на що отримала відповіль "Незнаю, ти ж сітер!"

19:30 До готелю з центру було куда йти. Викликали Убер. Чудова була поїзда. Всі кольори тягнулися як жиле. Водій зразу все поняв, він тільки хотів зрозуміти чи ми двоє таких чи я один вмазаний. Доїхавши, виліз з машини і я дико почав сміятися. Зайшов в кімнату, сів на крісло і тут все поплило. Почалися всім відомі лсд спіралі. ДІвчина займалася своїми справами, навіть на мене не звертала уваги - вона ніби змішалася зі спіраллю і її голос був як ехо.

20:00 Дівчина захотіла піти в торговий центр біля готелю. Вона спитала мене "Ти як?", а що може відповісти людина під кислотою? "Та мені вже норм!". Я знову відчув себе в ролі дитити, яка йде з мамою за іграшкою, дуже такі цікаві дитячі відчуття. Вулиця вся світилася, хоча так багато світла не було, але від декількох ліхтарів світло розливалося на всю вулицю. Зайшовши в торговий центр, мені приглушилися всі звуки, всі звуки які чулися долинали ніби з якоїсь бочки, звідкись далеко, я чув лише голос дівчини.

20:30 Зайшли в продуктовий LIDL і тут кислота підкралася незамітно. В мене знову почався прориватися сміх. Люди рухалися ніби в заповільненій зйомці, почав замічати найменші дрібниці, наприклад як люди вибираючи товар щось собі бормутали під ніс, клали пальці до губ коли не могли вибрати. То бормутіння я чув, навіть будучи 10 м від людини. Я брав то печення "Я хочу печення", то я передумав, "Ні, я вже не хочу печення, я хочу шоколад" і так пару раз, вживався в роль мами і дитини. Стресу мені додада китайка, яка підійшла до мене тримаючи в одній руці ковбасу в іншій руці гроші і почала щось говрити на англійській. Я спочатку намагався її вислухати, але її англійська для мене плавно перелилася в китайську, я захотів сміятися і я просто обернувся і втік від неї, вона так і не поняла що сталося.

21:00 Почав вимагати подзвонити до Сергія, що він має антидон,ти його вислухаєш і він скаже що ти маєш зі мною робити. Сергій це колєга з яким є цікавий досвід тріпування.

21:30 Готель. Благополучно ліг на ліжно, вдягнув наушники, включив тріп музика, там щось було про природу про друїдів. По тілі почали розбігатися приємні мурашки в такт музики. Я уявив себе в лісі в колі друїдів.

22:30 Почало помаленько відпускати. Поїв, помився, послухав музику.

23:30 Ліг спати. Ще трохи посміювався, дівчина вже не витримала і завалила смачного ляпаса. Після цього я вже заспокоївся))

00:00 Заснув.

Заключення: Наранок боліли мязи від корчів і мав трохи діареї. Ознаки передозування. Думаю з 200 мкг цього б не було.

Оцінка: 5/5

Вложения:

Последнее редактирование: 6 янв 2020
    Poppy нравится это.